Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

1900 Budapest 2000. Klösz György - Lugosi Lugo László. 2001, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19300.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek - fekete emberek. Az afro-brazil világ. ALÁÍRT! Bp., 1980, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés védőborítóban.
19301.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeáll. és a bevezetőt írta: Milan Hirs. A fényképek kísérő szövegét írta Radek Roubal. Ford.: Tanya Pál. Bratislava/Pozsony, 1964, Osveta. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egy lapon kivágással.
19302.

Rufpreis:
1 600 HUF

Major Máté: Férfikor Budapesten. Bp., 1978, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19303.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat,VII+298 p.+LXIV t. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső illusztrált papírborítót az elülső szennylaphoz ragasztották.
19304.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete József: Ábrahámhegyi krónika. Ábrahámhegy, 1996, Ábrahámhegy Önkormányzata (Tapolca, Kölcsey-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés
19305.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Árpád: Tátrai túrák. Neidenbach Ákos előszavával. Bp., 2001, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötésben.
19306.

Rufpreis:
1 600 HUF

19307.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dogo, Giuliano: Guide to Artistic Italy. Milan, 1976, Electa Editrice. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19308.

Rufpreis:
1 400 HUF

Walking Around Wien Austria Budapest Praha In Your Style. Travel Around the World 23. Hszinpej, 2010, Jen Jen Publishing Co. Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kínai nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé ázott, hullámos lapokkal.
19309.

Rufpreis:
1 400 HUF

The Treasures of Veneto. Art Cities. Venezia, 2006, Regione del Veneto - Direzione Turismo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos.
19310.

Rufpreis:
1 400 HUF

19311.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF