Michael Leech: New York. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
Füzes Miklós (szerk.): A Zselic mezsgyéjén. Mindszentgodisa és társközségei. Mindszentgodisa, 1985, Községi Közös Tanács V. B. Térkép-mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Budapesti hivatali útmutató. Szerk.: Dr. Berecz Sándor. Kézikönyv a Székesfővárosi Közhivatalokkal kapcsolatos összes közigazgatási tudnivalókról. Bp., 1939, Athenaeum, 410+1 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. 4., bővített és javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a hátsó borítón törésnyommal, egy lapon javítással, foltos.
Czoma László (szerk.): Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 628 p.+ 56 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.