Pestbudai Emléklapok Dr. Gárdonyi Albert (szerk.) Historia IIV. kötet 1-4 füzet 1932, Papírborítóval. utolsó lap sérült, + Fallenbüchl Zoltán Pest város népességének származáshelyei a statisztika és kartográfia tükrében 1687-1770
Die Errichtung der Diözesen Zips, Neusohl und Rosenau (1776) und das königliche Patronatsrecht in Ungarn | Tomko, Josef 159p. Wien, 1968 Herder, . Kiadói papírkötésben.
Molnár József: A magyar beszédhangok atlasza. Bp., 1970, Tankönyvkiadó. Vászonkötésben, + Hajdú Mihály-Kázmér Miklós Magyar nyelvjárási olvasókönyv Tankönyvkiadó, 1974
Homolya Orsolya - Rákócza Richárd: Szökőár testközelből. Magyarok Phuketen a cúnami idején. Az egyik szerző, Homolya Orsolya által DEDIKÁLT példány. hn., 2005, Bolt Kft. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
Földes Mihály: Pillanatképek az újpesti partizánharcokról. Kollektív riport. [Bp.], 1945, Magyar Kommunista Párt Újpesti Szervezete (Újpest, Szabadság-ny.), 49+(1) p.+ 2 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Bodor Antal: Hogyan lássuk el olcsó, friss élelemmel Nagy-Budapestet? Budapest környéke gazdasági átszervezése. Bp., 1945, szerzői kiadás (Székesfővárosi háziny.), 21 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, a borító közepén törésnyommal.