Csépánfalvy Zsolt(szerk.): Emlékkönyv az utókornak, a szepességi családok II. találkozójáról Lőcsén 2015. szeptember 17.-20. Bp., 2016, D-plus nyomda. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban
[Lőcsei krónika] Mally, Fritzi: Die Leutschauer Chronik des Caspar Hain. In Auszügen zusammengestellt und mit Bildern versehen von -- Prag,, 1943 Volk und Reich 93. Kiadói sérült gerincű kartonált kötésben, borító elvált
Jászsági Füzetek sorozat 2 száma: Endes Mihály - Harka Ákos: A Jászsági-sík gerincesállat-világa.; Endes Mihály: Ritkaságok és jellegzetességek: bepillantás a tiszai Alföld növényvilágába. Jászberény, 1985, Jász Múzeum. Kiadói papírkötés.
2 db könyv - Granasztói Pál: Budapest. Trough the Eyes of an Architect. + Békés István: Pest megyei barangolások. Kiadói egészvászon és kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó térképpel.