Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Polgárdy Géza (szerk.): Magyar turista lexikon. A-Z. Bp., 1941, Eggenberger, 231 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
19252.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csépánfalvy Zsolt(szerk.): Emlékkönyv az utókornak, a szepességi családok II. találkozójáról Lőcsén 2015. szeptember 17.-20. Bp., 2016, D-plus nyomda. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban
19253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nora Baréthová (szerk.): Osobnosti Kežmarku. nh., 2022, Jadro. kiadói kartonált papírkötésben.
19254.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Lőcsei krónika] Mally, Fritzi: Die Leutschauer Chronik des Caspar Hain. In Auszügen zusammengestellt und mit Bildern versehen von -- Prag,, 1943 Volk und Reich 93. Kiadói sérült gerincű kartonált kötésben, borító elvált
19255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neidenbach Ákos: Tátrai vezetők, tüzelőkövek. Bp., 2020, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés
19256.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jászsági Füzetek sorozat 2 száma: Endes Mihály - Harka Ákos: A Jászsági-sík gerincesállat-világa.; Endes Mihály: Ritkaságok és jellegzetességek: bepillantás a tiszai Alföld növényvilágába. Jászberény, 1985, Jász Múzeum. Kiadói papírkötés.
19257.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lászlóné Laár Erika (szerk.): Budapest a századfordulón. Petrik Albert fényképei. (Kiállítási katalógus.) Bp., 1993, Országos Műemlékvédelmi Hivatal. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói tűzött papírkötés.
19258.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakucs László: A Békebarlang felfedezése. Bp., 1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés.
19259.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchenyi Zsigmond 3 műve: Nahar, indiai útinapló. Bp., 1964, Szépirpdalmi könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben; Alaszkában vadásztam, 1935 Aug.-Okt. Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, sérült kiadói papír védőborítóban; Ünnepnapok, Egy magyar vadász hitvallása - második rész. Bp., 1963 Szépirpdalmi könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben, sérült kiadói papír védőborítóban.
19260.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv - Granasztói Pál: Budapest. Trough the Eyes of an Architect. + Békés István: Pest megyei barangolások. Kiadói egészvászon és kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19261.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csorba Piroska - Fedor Vilmos: Miskolci legendák. Bp., 2009, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19262.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, hiányzó térképpel.
19263.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF