https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 381 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5100 példányban.
1
19372.

Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 381 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5100 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frantisek Flos: Orchideavadászok. Ford.: Soós István. (Prága, 1960), Artia, 228+(8) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
1
19373.

Frantisek Flos: Orchideavadászok. Ford.: Soós István. (Prága, 1960), Artia, 228+(8) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
19374.

Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.
1
19375.

Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.
1
19376.

Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe. Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás. Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri. Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság. (Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.) Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.
1
19377.

Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe.
Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás.
Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri.
Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság.
(Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.)
Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tanulmányok Budapest multjából IV. Szerk.: Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros, 8+210 p.+XXXVII t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, ceruzás bejegyzésekkel.
1
19378.

Tanulmányok Budapest multjából IV. Szerk.: Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros, 8+210 p.+XXXVII t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, ceruzás bejegyzésekkel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
1
19379.

Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19380.

Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bagi-Hegedűs: A tömlöc. Kiállításvezető. Kunszentmárton, 2022, Helytörténeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Magyar és angol nyelven.
1
19381.

Bagi-Hegedűs: A tömlöc. Kiállításvezető. Kunszentmárton, 2022, Helytörténeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Magyar és angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes krónikája. Székely Nemzeti Múzeum füzetek II. sorozat 1. sz. Sepsiszentgyörgy, 1991., Székely Nemzeti Múzeum,(Kovászna,IGE-ny.), Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1
19382.

Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes krónikája. Székely Nemzeti Múzeum füzetek II. sorozat 1. sz. Sepsiszentgyörgy, 1991., Székely Nemzeti Múzeum,(Kovászna,IGE-ny.), Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Székely András Bertalan: Dunának, Oltnak... Román-magyar kulturális találkozások Budapesten. DEDIKÁLT! Megjelent 1000 példányban. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19383.

Székely András Bertalan: Dunának, Oltnak... Román-magyar kulturális találkozások Budapesten. DEDIKÁLT! Megjelent 1000 példányban. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse