19376.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.