Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. I. rész. Bp., 1987, Budapest X. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, 80 p.+ 20 (kétoldalas) t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón (kisebb mértékben a borítón is) ázásnyomokkal.
Valtinyi László: A Szent Gellérthegy körüli források geodéziai felmérése. Különlenyomat a Hidrológiai Közlöny XXI. 7-12. 1941. füzetéből. Bp., 1942. Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság Rheuma és Fürdőkutató Intézet, 1+140-145+1 p. 1 (kihajtható térkép-vázlat, 'A Rudas gyógyfürdő forrásainak helyszínrajza', 1:400) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal.