Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Barbarits Lajos et al.: Nagykanizsa. Magyar Városok Monográfiája IV. (Bp., 1989, Franklin-ny.), 4 sztl. lev.+ 394+(2) p. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19336.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyitott könyv. Százharminc közlemény száz képpel. Szerk.: Bodor Antal, Gerlóczy Zsigmond. Bp., [1928], Országos Közegészségi Egyesület, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 320 p.+ 27 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva, benne irredenta képekkel. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.
19337.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Mándi Nagy Endre: Kilenc országon keresztül. Európa legendái Bp., 1941., Bethlen Gábor, 260+114+2 p. A borító Vydai Brenner Nándor (1903-1966) festőművész, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kijáró lapokkal.
19338.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda, 335 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19339.

Rufpreis:
800 HUF

V. Kovrigina: Moszkva. Fényképezte: - - . Moszkva, 1957, Állami Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Orosz és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel.
19340.

Rufpreis:
1 200 HUF

19341.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., [1944], Palladis, 132 p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a gerincnél ragasztott borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
19342.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19343.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Ford.: Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1931], Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 183+(1) p.+32 (kétoldalas, fekete-fehér képek). Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé kopottas borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
19344.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Lestyán Sándor: Pest-budai regélő. Bp., 1940, Officina, 1 (kihajtható) t.+ 245+(3) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az elülső papírborító különvált, néhány kissé foltos lappal.
19345.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schoen Arnold: Óbuda múltjából. Bp.,1935.,(Held János-ny.), 64 p. Átkötött papír-kötés,
19346.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szakál Aurél: Kiskunhalas anno... Képek Kiskunhalasról. Bp., Kiskunhalas, 1994, Kiskunhalas Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben
19347.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF