Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Jakucs László: Felfedező utakon a föld alatt. Bp., 1959. Gondolat, 253+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
19216.

Rufpreis:
1 600 HUF

19217.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bottlikné Grósz Ágnes: Szigetmonostor anno - A település története Szigetmonostori családok fotóalbuma. Szigetmonostor, 2007. Szigetmonostori Faluszépészeti Egylet. Kiadói félvászon-kötés
19218.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv: Ungváry Jenő (szerk.): Üdvözlet Kőbányáról! (Régi kőbányai képeslapok) Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói kartonált papírkötés + Dr. Losonci Miklós: Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985. Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban
19219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán (szerk.): 220 év, 220 kép - Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából Bp., 2012. Budapest Főváros IX. KerületmFerencváros Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés
19220.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv: Dr. Bach Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... Bp., 1993(?). Hygieia alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss Veronika, Nagy Zoltán (szerk.): Magyar fürdőalmanach Bp., 2004. Magyar fürdőszövetség. Kiadói kartonált papírkötés
19221.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db könyv: Kiállítási katalógus: Kiscelli múzeum - Fővárosi képtár Bp., Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés + Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még..." Szekszárd, 1983. Szekszárdi nyomda. Kiadói papírkötés + Dr. György Lajosné: Egyszer volt Dél-Buda Bp., 2000. Folpress Nyomdaipari Kft. Kiadói papírkötés + Dercsényi Balázs (szerk.): Budapest (német nyelvű) Bp., 1993 Mehávia kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval
19222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Felbermann Endre: Emlékek a múltból - A korabeli Nyíregyháza képekben Szabolcs-Szatmár-Bereg M.Önk. Kiadói kartonált műbőrkötés, kiadói papír védőborítóban
19223.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kispest, a főváros XIX. kerülete. Bp., 1985, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19224.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kispest századfordulós levelezőlapok és képek - Varga László Zoltán, Beszélő dobozok és képek (2 mű 1 kötetben) Budapest, 2007. Sérült kiadói papírkötésben
19225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vofkori György: Székelyudvarhely- várostörténet képekben (2., bővített kiadás) Kolozsvár, 2001, Polis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír
19226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsigmont András (főszerk.): Hídépítő történet-The hidépítő story (magyar-angol) Budapest, 1999, Vé-Ka Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papírborítóban
19227.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF