Daniel Kollár - Ján Lacika - Roman Malarz: A szlovák és a lengyel Tátra. Bratislava/Pozsony, 1998, Dajama. 1. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Ján Lacika: Tátra. Ismerjük meg Szlovákiát. Bratislava/Pozsony, 2001, Dajama. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szegedtől Szegedig Antológia. Tisza hangja. 2000+2002. Főszerk.: Simai Mihály. A 2000-es antológia, Tritz Árpád, Vangel Edit, Turi Tímea és Takács Tibor, és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2000-2002, Bába és Társai Kft - Szegedi Írók Társasága. Kiadói papírkötések, az egyik hátsó borítója foltos, a másik kissé kopott.
Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Dante. Újrakötött félvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, kopottas állapotban.
Gáspár Ferencz: A Föld körül VI. köt.: A tengerészet lovagkora. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
Breznay Imre - Karczos Béla: Egri képeskönyv. 250 képpel és minden képhez magyarázattal. Eger, 1937, Egri Nyomda Rt., 126+(2) p. Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papír védőborítóban.
Up de Graff, Fritz W.: Az Amazonasz őserdeiben. Angolból átdolgozta (ford.): Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, gerincen kisebb szakadás, kopottas állapotban.
Jávori Béla (szerk.): Kaposvár szobrai. Kaposvár, 1978, Kaposvári Városi Tanács. Fekete-fehér képekkel, többek közt Medgyessy Ferenc, Schaár Erzsébet, Matzon Frigyes, Bors István köztéri szobraival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.