Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 387

Megfogyva bár, de törve nem. Kerkáskápolna története. Szerk. Dr. Horváth Sándor. Kerkáskápolna, 2002, Kerkáskápolna Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
19192.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bilkei Ferenc: Tul az oceánon. Öt hét tengeren, öt hét az Egyesült-Államokban. Székesfehérvárott, 1900, Egyházmegyei Könyvnyomda, 2+242 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel.
19193.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gáspár Ferencz: A fehér ember útja. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19194.

Rufpreis:
2 400 HUF

19195.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19196.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19197.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
19198.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19199.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19200.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19201.

Rufpreis:
2 000 HUF

19202.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kapui-Lendvai-Vas: A szombathelyi székesegyház toronyórái. Szombathely, 2017. Székesegyházért Alapítvány 96 p + 6 t. képek. Kiadói papírborítóval.
19203.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF