Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka!
ifj. Gyergyádesz László - Tóth Kata - Cseke Péter: Kecskeméti Katona József Színház. Katona József Theatre of Kecskemét. Szerk.: Lovas Dániel. Az egyik szerző, Cseke Péter (1953- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész, rendező, a kecskeméti Katona József Színház igazgatója (2008- ) által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány! A Kecskeméti Főtér Történelmi Épületei. Historical Buildings of The Kecskemét Main Square. Magyar Múzsa Könyvek. [Bp.], 2018, Gong Rádió, 111+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Erődi Béla: Utazásom Sicilia és Malta szigetén Bp., (1896.) Lampel Róbert. (8)+217+(2)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Kopott kiadói vászonkötésben, a könytáblátlától elvált lapokkal.