Ray Klug: Encyclopeda of Antique Advertising. Vol. II. West Chester, 1985, Schiffer Publishing Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval. / In English language. Hardcover, with slightly dirty cover.
Pierre Auguste - Walter Pach: Renoir. Köln, 1979, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fritz Nemitz: Renoir. Mit fünfzig Farbtafeln. Köln, é.n., Phaidon Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
Arthur C. Danto: Die Philosophische Entmündigung der Kunst. [A művészet filozófiai jogfosztása.] Bild und Text. hrsg. Gottfried Boehm, Karlheinz Stierle. München, 1993, Wilhelm Fink, 255 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp., 1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 415 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott
Hans H. Hofstätter: Jugendstil. Graphik und Druckkunst. St. Gallen, 2004, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
Magdalena M. Moeller: August Macke. Köln, 2002, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kunst + Politika. Aus der Sammlung der Stadt WIen. Art + Politics. From the Collection of the Ciy of Vienna. Hrsg. von / Edited by Hedwig Saxenhuber. Wien - New York,2008,Springer. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
PosterConnection, Inc. Auction 2. International Posters. (Aukciós katalógus, nemzetközi plakátok témában.) Hannover, 1996, PlakatKonzepte Grohnert & Weigelt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.