Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Brigitte Buberl (szerk.): Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20269.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bettina Hausler: Der Berg. Schrecken und Faszination. München, 2008, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20270.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ray Klug: Encyclopeda of Antique Advertising. Vol. II. West Chester, 1985, Schiffer Publishing Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos borítóval. / In English language. Hardcover, with slightly dirty cover.
20271.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pierre Auguste - Walter Pach: Renoir. Köln, 1979, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fritz Nemitz: Renoir. Mit fünfzig Farbtafeln. Köln, é.n., Phaidon Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
20272.

Rufpreis:
2 800 HUF

Arthur C. Danto: Die Philosophische Entmündigung der Kunst. [A művészet filozófiai jogfosztása.] Bild und Text. hrsg. Gottfried Boehm, Karlheinz Stierle. München, 1993, Wilhelm Fink, 255 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20273.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp., 1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat, 415 p. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott
20274.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hans H. Hofstätter: Jugendstil. Graphik und Druckkunst. St. Gallen, 2004, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
20275.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magdalena M. Moeller: August Macke. Köln, 2002, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20276.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kunst + Politika. Aus der Sammlung der Stadt WIen. Art + Politics. From the Collection of the Ciy of Vienna. Hrsg. von / Edited by Hedwig Saxenhuber. Wien - New York,2008,Springer. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20277.

Rufpreis:
2 800 HUF

PosterConnection, Inc. Auction 2. International Posters. (Aukciós katalógus, nemzetközi plakátok témában.) Hannover, 1996, PlakatKonzepte Grohnert & Weigelt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
20278.

Rufpreis:
2 800 HUF

Robert Descharnes - Gilles Néret: Salvador Dalí 1904-1989. Köln,2006,Taschen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, Dalí munkáival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20279.

Rufpreis:
2 800 HUF

Karinthy Frigyes et al.: Bokros-Birman Dezső szobrász. Bp., 1928, Amicus. 61p., 30 t. Félvászon kötésben, illusztrált papírborító felhasználásával
20280.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF