Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Christian Klemm: Kunsthaus Zürich. Die Meisterwerke. Zürich-Ostfildern, 2007, Zürcher Kunstgesellschaft - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20185.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Die elegante Welt der Regina Relang. Mode- und Reportagefotografien. / The Elegant World of Regina Relang. Fashion and Reportage Photography. (Kiállítási katalógus. / Exhibition catalogue.) Szerk.: Esther Ruelfs, Ulrich Pohlmann. Ostfildern, 2005, Hatje Cantz. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20186.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Taar Ferenc: A kacér múzsát szolgáltam. DEDIKÁLT! Debrecen, 1992. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20187.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Anwer Bati: Szivarok. Ford.: Kovács István. [Bp.], 2004., Gloria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20188.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Egyházművészeti Lap. Szerkeszti Dr. Czobor Béla. II. évfolyam, 1881. 384p. Egészvászon kötésben
20189.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ruzicskay György: Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. The Life of Sámuel Tessedik. The Drawings by György Ruzsicskay. Számozott (0020./1000), és Ruzicskay György (1896-1993) festőművész, grafikus által ALÁÍRT példány! Roszík Gábor (1954-) a Tessedik Sámuel Alapítvány elnöke, az előszó írója által Pungor Ernő (1923-2007) vegyészmérnök, az Országos Műszaki Fejlesztési Bizottságot vezető tárca nélküli miniszter részére DEDIKÁLT példány. Gyomaendrőd, 1992, Kner, 143+1 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20190.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lloyd, Ann: Great Classics of the Silver Screen. Toronto, 1982, Forum House Publishing. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20191.

Rufpreis:
2 400 HUF

,,Kiálts Telyes Torokal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Szerk.: Végvári József. Bp., 2000, Polar Alapítvány, 526+XIX+(7) p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20192.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20193.

Rufpreis:
2 400 HUF

20194.

Rufpreis:
2 400 HUF

Manno-Venchierutti-Codato: Velence művészete Képes kalauz, National Geographic Geographia Kiadó, 2005 Kiadói papírkötésben
20195.

Manno-Venchierutti-Codato: Velence művészete Képes kalauz, National Geographic
Geographia Kiadó, 2005 Kiadói papírkötésben

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Közös ügyeink. Együttműködésen alapuló művészeti projektek./Common affairs. Collaborative art projects. Szerk.: Simon Andrea, Szipőcs Krisztina. Bp., 2018. Ludwig Múzeum. Fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
20196.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF