Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Hungarian Modernism 1900-1950. Selection from the Kieselbach Collection. Bp.,1999, Kieselbach Gallery. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Csontváry-Kosztka Tivadar, Rippl-Rónai József, Berény Róbert, Kmetty János, Patkó Károly, Kádár Béla, Scheiber Hugó, Uitz Béla, Vajda Lajos műveinek reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kartontokban, jó állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in English language.
20101.

Rufpreis:
10 000 HUF

20102.

Rufpreis:
8 000 HUF

20103.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

20104.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Andrej Tarkovszkij: A megörökített idő. Osiris Könyvtár Film. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
20105.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

20106.

Rufpreis:
6 000 HUF

20107.

Lichtenberg, Georg Christoph - Hogarth, William: William Hogarth's Zeichnungen. Nach den Originalen in Stahl gestochen. Mit der vollständigen Erklärung derselben von G. C. Lichtenberg. Herausgegeben mit Ergänzung und Fortsetzung derselben, nebst einer Biographie Hogarth's von Franz Kottenkamp.

Rufpreis:
6 000 HUF

Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. köt. Bp., 1981, Akadémiai kiadó. A II. kötet képkötet, benne gazdag, rendkívül izgalmas képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
20108.

Rufpreis:
6 000 HUF

Paul Vitry - Gaston Briére: Documents de sculpture française du Moyen-Age. Paris,én,Ateliers Photomechaniques D.-A. Longuet. Gazdag képanyaggal, nagyrészt fekete-fehér, kisebb részben színes táblákkal illusztrált. Korabeli félvászon-mappa, átnézésre, rendezésre szorul, feltehetőleg hiányos, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, 41x31x3,5 cm
20109.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Hajdu István: A táj konfigurációja. Paks, 2017, Paksi Képtár. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
20110.

Rufpreis:
8 000 HUF

"És az oszlopok tetején liliomok formáltattak vala" - Tanulmányok Bibó István 70. születésnapjára. DEDIKÁLT! Bp., 2011, CentrArt Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20111.

Rufpreis:
8 000 HUF

Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., (1930), Pesti Napló, 143+(1) p.+ 8 (színes) t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. A borító Falus Elek munkája. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült, foltos kartontokban.
20112.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF