Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Thoroczkay Wigand Ede: Wigand architectura. Bp., 1936. Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. A szerző 1907-1934 között készült műveinek kliséivel Szinte a teljes könyv képanyag. Kiadói papírkötésben, a ragasztásnál elvált.
20113.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Varga Győző rajzok mappa. 2x20 reprodukcióval . Egyik dedikált! . 28x43 cm
20114.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kótai József: Mesélő gyűjtemény. Gondolatok a fémművességről. Bp., 2017, Co-Libri Reklámgrafika. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. Megjelent 300 példányban. Számozott, 129. számú példány.
20115.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jonathan Potter: Antique Maps. London, 1988, Country Life, egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány a világ különböző részeivel kapcsolatos antik térképekkel kapcsolatban.
20116.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20117.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Járosy Dezső: Faji zene és magyar zene    Temesvár, 1908, k.n. (Csanádegyházmegyei Könyvnyomda), 61 p. Egyetlen kiadás. papírgerinccel.
20118.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hoppál Mihály: Sámánok régen és ma + Sámán művészet. 2016, 2019, Szenzár. Kiadói kartonált kötés, egyik hullámos, foltos lapélekkel.
20119.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vinczellér Imre. DEDIKÁLT! Bp., 2009, Luther Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20120.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes kiállítási katalógus tétel (Bernáth Aurél, Kovács Margit, Kassák Emlékmúzeum, Boros Miklós, stb.), összesen 29 db, változó állapotban
20121.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

dr. Czobor Béla: A keresztény műarcheológia encyclopaediája kiváló tekintettel a hazai műemlékekre. Bp., 1880. Franklin. 320p. Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon védőkötésben Ritka!
20122.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gyöngyösi Nándor. M. Harmath Hedvig emlékezete. Előszóval ellátta: Molnár Ferenc. Bp., 1912. Studio. Singer és Wolfner. 95p. Képekkel gazdagon illusztrált, folio Korabeli kissé sérült papírborítóval. Ritka!
20123.

Rufpreis:
5 000 HUF

A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas. Kiadói bőr kötés, kopottas állapotban + emléklap Bajor Gizi aláírásával.
20124.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF