Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

1932 Magyar Művészet szerk Majovszky Pál. VIII. évfolyam bekötve, Aranyozott, kissé laza egészvászon kötésben
20281.

Rufpreis:
2 800 HUF

Barret, George: Anleitung zur Aquarellmalerei. Sttugart, Verlag von Paul Neff. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20282.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

The Cosmological Pictures (Gilbert & George, 1989) 98p. Folio
20283.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Műegyetemi Kiadó, 2009. 603p. Kiadói kartonált papírkötésben
20284.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

2011 Dorotheum árverési katalógus: Festmények, bútorok, vegyes régiségek. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20285.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20286.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Balázs György-Borozsnyói Adorján-Tóth Ernő: Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Bp., 2008, Műegyetemi Kiadó, 688 p. Kiadói kartonált papírkötésben
20287.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20288.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fritz Erpel: Max Beckmann. Berlin, 1985., Henschelverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20289.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival, köztük Strobl Alajos, Horovitz Lipót, Zala György, Lotz Károly, Feszty Árpád, Karlovszky Bertalan és mások. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, egy két lap széle sérüléssel, gerinc ragasztott.
20290.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Chagall. Avec um essai lyrique de Louis Aragon. Louis Aragon lírai esszéjével. Mit einem lyrischen Essay von Louis Aragon. Ford.: Keszthelyi Rezső és Engel Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp.,1973,Corvina. Francia, magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papír-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.
20291.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oberfrank Ferenc: Az aranyművesség története. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20292.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF