Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Kleinasiatische Stickereien. Szerk.: Dr. Bernhard Dietrich. Buchhandlung für Kunsthandwerk: Plauen, 1911. Kiadói vászonkötésben, gerincén bőrkötés. Jó állapotban, kissé kopott.
20365.

Rufpreis:
2 000 HUF

20366.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20367.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bernard Derrieu: Pierre Francois: peintre décorateur. Préface Skimao. Fotos A. Hampart Zoumian. Barcelona, 1989., Danés Editions d'Art á Barcelone. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20368.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1977, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20369.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lugosi Lugo László: Tükörképek. Ludwig Ruhbock nyomán. Szár Miklós György szövegével. Fotótárs: Nagy Balázs. A fotótárs, Nagy Balázs által DEDIKÁLT példány! Bp., 2003, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20370.

Rufpreis:
2 000 HUF

Braunová, Alena: Kouzlo keramiky a porcelánu. Praha, 1985. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Greg D'Arc. Gregor Gáll Sculptures. 2006. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vajda Zoltán - Neuwirth Gábor: Építésszervezés I. + Bacher Károly - Lánczos Pál - Soós László: Építésgépesítés I. BME Építőmérnöki Kar. Bp., 1977-1991, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítóval, az első kötet erősen foltos lapokkal és a hátsó borítóján tollas jegyzettel.
20373.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pálmai Géza: Magasépítés. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. +Taky Ferenc: Épületek villamos berendezése. (Épületgépészet II.) Bp., 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó. Kiadói papírkötés.
20374.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tallós. Tallós Ilona. 1997, DTPrint. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20375.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a nyolcakig. 1945, Erasmus. Félvászon kötés, Eredi, sérült papírborítóval.
20376.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF