Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber & Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20389.

Rufpreis:
1 600 HUF

Anna Eörsi: Die Malerei der internationalen Gotik. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
20390.

Rufpreis:
1 600 HUF

Michael Horsham: Die Kunst der Shaker. Eine Würdigung der hervorragenden Handwerkskunst der Shaker. Köln, 1989, Könemann Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20391.

Rufpreis:
1 600 HUF

Margit Bröhan: Walter Leistikow (1865-1908). Maler der Berliner Landschaft. Berlin, 1989, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20392.

Rufpreis:
1 600 HUF

L. Fischel: Nicolaus Gerhaert und die Bildhauer der deutschen Spätgotik. München, 1944, Verlag F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés.
20393.

Rufpreis:
1 600 HUF

Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
20394.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Czóbel Béla katalógus: Czóbel Béla Kossuth-díjas festőművész gyűjteményes kiállítása. Csók István Galéria, 1956. október 25 - november 12. Kiadói tűzött papírkötés, kissé megviselt borítóval. + Czóbel Béla festőművész kiállítása. Akvarell, grafika és újabb képek. Nemzeti Szalon, 1958. Czóbel Béla munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20395.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pigler Andor: Bogdány Jakab (1660-1724). Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 31+(1) p.+ LVIII (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, néhány kissé koszos lappal, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
20396.

Rufpreis:
1 200 HUF

M. Kiss Pál: Jankó János (1833-1896). A Gyulai Erkel Ferenc Múzeum Kiadványai 29-30. Gyula, 1961, (Békés megyei-ny.), 27+(1) p.+ 16 t. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
20397.

Rufpreis:
1 200 HUF

[Vay Péter, gróf (1863-1948)] Gróf Vay A. P.: Angol ipar és iparművészet. Az Orsz. Magyar Iparművészeti Muzeum ismeretterjesztő előadásai. Bp., 1908, Franklin-ny., 24 p. Kiadói tűzött papírkötés.
20398.

Rufpreis:
1 200 HUF

1946-1947 Signature folyóirat 3 száma: New Series 2-3-4. A Quadrimestrial of Typography and Graphic Art. Edited by Oliver Simon. London, Signature. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések, az egyik füzet elvált a borítótól.
20399.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ludwig Justi: Deutsche Zeichnenkunst Im Neunzehnten Jahrhundert. Berlin, 1920, Julius Bard, XVIII+2+189 p. Zweite Auflage. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötések, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, néhány kijáró lappal.
20400.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF