Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Herbert Arlt 1928-1955. (Kiállítási katalógus.) Bregenz, 2005, Vorarlberger Landesmuseum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kunst des 20. Jahrhunderts. (Kiállítási katalógus.) Berlin, é.n., Nationalgalerie Berlin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Malerei. Künstler, Werke, Epochen von A-Z. Renningen, 2005, Garant. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20416.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bogyay Tamás: A művész a korai középkorban Szerzői Kiadás, 1932. 55p. Kiadói papírborítóval ragasztott gerinccel
20417.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ernst H. Gombrich: Schatten. Ihre Darstellung in der abendländischen Kunst. Berlin, 1996, Klaus Wagenbach. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20418.

Rufpreis:
2 000 HUF

20419.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stephan Lackner: Max Berkmann. München, 1983, Südwest Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé penészfoltos lapszélekkel.
20420.

Rufpreis:
2 000 HUF

Die Tunisreise. Aquarelle und Zeichnungen von August Macke. Köln, 1978, DuMont. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20421.

Rufpreis:
2 000 HUF

Eleanor Hughes: Silver for Collections. Illustrated by Peter Henville. London, 1990, Treasure Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20422.

Rufpreis:
1 800 HUF

John Sandon: Antik porcelán. Ford.: Kovács Zsuzsa, Lengyel András, Molnár Tünde. Régiséggyűjtők Kézikönyve. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20423.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dagmar Feghelm - Markus Kersting: Rubens. Bilder der Liebe. München, 2005, Prestel. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gérard Du Ry van Beest Holle (szerk.): Kunstgeschichte. Vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Stuttgart, 1975, Parkland. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
20425.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF