Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Richard Scheibe. Bildwerke und Arbeiten Auf papier. Bielefeld, 2003, Kerber. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20498.

Rufpreis:
1 200 HUF

1975 Sotheby Catalogue of Good Continental Furniture Works of Art, Rugs and Carpets, fekete-fehér képekkel illusztrált, angol nyelven, 26 p.
20499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Oskó Judit: Unokáink is látni fogják. A televízió építészeti sorozata. RTV-Minerva, 1979. 233p. Kiadói kartonált papírkötésben
20500.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
20501.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ethno-Trezor. Válogatott kincsek Déri György népművészeti gyűjteményéből. Kiállítási katalógus. Szerk.: Angi János, Lakner Lajos, Magyari Márta. Debrecen, 2014, Déri Múzeum. Rendkívül izgalmas népművészeti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2007-2014 Debreceni Déri Múzeum évkönyve
20502.

Rufpreis:
1 600 HUF

1956 és a magyar agrártársadalom. Bp., 2006, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20503.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Konok Tamás kiállítási katalógus: Konok Tamás festőművész kiállítása. Győr-Bp., 1980, Xántus János Múzeum Képtára - Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. + Konok. Kivonatok erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok 1985-87. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20504.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Hevesi Sándor: A színjátszás művészete. Bp., 1908, Stampfel, átkötött félvászon kötés, laza könyvtesttel, kijáró lappal.
20505.

Rufpreis:
1 600 HUF

20506.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nicht nur für den Tag: Vier Jahrhunderte Zeitung in der Kunst. Frakfurt a. M.-Berlin, 1987, Propyläen, 216 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20507.

Rufpreis:
1 200 HUF

Christoph Heinrich: Claude Monet 1840-1926. Köln,1993,Benedikt Taschen, 96 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20508.

Rufpreis:
1 200 HUF

Die Bieldhauer August Gaul und Fritz Klimsch. Frankfurt am Main, 2010, Michael Imhof Verlag, 295 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20509.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF