Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Kőröshegyi völgyhíd. Építési napló. Szerk.: Cseke Mária, Orosz Károly, Torma László. H.n., é.n., Hídépítő Zrt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20486.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rinneberg, A.: Skizzierendes Landschaftzeichen und Malen. Ravensburg, Verlag von Otto Maier. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
20487.

Rufpreis:
1 600 HUF

IX. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1985. Szerk.. Romváry Ferenc. Borító- és plakátterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1985, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csiky Tibor, Gádor Magda, Kő Pál, Matzon Frigyes, Samu Géza alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
20488.

Rufpreis:
1 600 HUF

1927-1930 Képzőművészet folyóirat 3 száma, közte I. évf. 1. szám., III. évf. 25., IV. évf. 30. szám. Kiadói papírkötés, professzionális védőfóliában, változó állapotban, közte foltos.
20489.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, 19. sz. festmények és modern művészet témában, 2016.
20490.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dorotheum Magazine 2024 április + Hassfurther 2 darab aukciós katalógus 2016-2017
20491.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Bogárdi János: Hidromechanika. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, hullámos lapok, kopottas állapotban.
20492.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2013-2014
20493.

Rufpreis:
1 600 HUF

20494.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., 1919, Athenaeum. 340 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón kisebb szakadásokkal, címlapon korabeli névbejegyzéssel és feljegyzéssel, lapok szélén feltehetően felvágásból eredő apró szakadásokkal és egyenetlenségekkel, utolsó lap alján számozással.
20495.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db BME Építészmérnöki Kar kézirat: Pogány István: Épülettervezés IV. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 208 példányban. + Bruzsa László: Épületszerkezetek I. Ábraanyag 2. füzet. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 184 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 719 példányban.
20496.

Rufpreis:
1 600 HUF

Geschichte der Architektur. Von der Antike bis in Gegenwart. Hrsg. von Rolf Toman. Text: Barbara Borngässer. Fotografien Achim Bednorz. Bath, 2008, Parragon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
20497.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF