Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Kaesz Gyula: A bútorstílusok. Bp., 1972, Gondolat. Félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20462.

Rufpreis:
800 HUF

Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag képanyaggal, köztük porcelán jelzésekkel is illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, jó állapotban.
20463.

Rufpreis:
800 HUF

Galleria Pandolfini. Importante vendita all'asta. Firenze, 1979. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal.
20464.

Rufpreis:
800 HUF

Abeler, Jürgen: Ullstein Uhrenbuch. Eine Kulturgeschichte der Zeitmessung. Frankfurt, 1975, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20465.

Rufpreis:
800 HUF

20466.

Rufpreis:
1 800 HUF

Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.
20467.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czki-Gyongy-Jelenszky-Joe-Marabu-Nemes-Rau-Szmodis Vicc Albummm (Karikatúrák) Bp., 1994. Ábra kkt. (94) p. kiadói kartonálásban
20468.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval
20469.

Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties
Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.
20470.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013.
20471.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019
20472.

Rufpreis:
1 800 HUF

Francis Reyes: 100 ans d'illustrations de pub camions. Párizs, 1996, E.T.A.I. 255 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
20473.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF