Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Mayer Berta, Végh András festőművészek kiállítása. 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20546.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Gorman: Banner Bright. An Illustrated History of Trade Union Banner. 1986, Scorpion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20547.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ludwig Grote: Deutsche Stilfibel. Bilder von Egon Pruggmayer. Leipzig, 1942., L. Staackmann Verlag, 128 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
20548.

Rufpreis:
1 200 HUF

Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Memorial Hall, Fairmount Park, Philadelphia, 1904. The Commisioners of Fairmount Park. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20549.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2015
20550.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dorotheum árverési katalógus, klasszikus modern témában, 2014
20551.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vojtech Tilkovsky: Daumier. Pozsony, 1951, szlovák nyelven, kopott félvászon kötés.
20552.

Rufpreis:
1 200 HUF

Die Frühzeit des modernen Holzschnitts. Holzschnitte aus den Beständen der Stiftung Museum Schloss Moyland - Sammlung van der Grinten - Joseph Beuys Archiv des Landes Nordrhein-Westfalen. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Willem-Jan Pantus. (Bedburg-Hau, 1993), Förderverein Museum Schloß Moyland e.V., 367 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20553.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Jean Selz: E. Munch. München,1974., Südwest Verlag, 95 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20554.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Martin Gábor: Álometűdök. Fotográfiák és versek a szerelemről, az életről. A szerző, Martin Gábor (1953-) fotóművész által ALÁÍRT példány. Békéscsaba,[2005.], Hungária Plusz Kft-ny. Gazdag művészi fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20555.

Rufpreis:
1 200 HUF

Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeáll.: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20556.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 175 p. Szövegközi illusztrációkkal, Horváth Jenő, Pérely Imre és Gehl Zoltán rajzaival. Benne 3 db korabeli prospektussal is. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
20557.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF