Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Französische Malerei von Delacroix bis Picasso. Wolfsburg, 1961, Stadthalle. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, a hátsó borító felső sarkán gyűrődéssel.
20558.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Candida Höfer: Zwölf - Twelve. München, 2001, Schrimer/Mosel, 85+3 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20559.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Moderne Malerei. Mit 48 Farbtafeln. Herrsching - Ammersee,1975, Pawlak Verlag, 23+1 p. +48 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Cézanne, Van Gogh,Toulouse-Lautrec, Edvard Munch, Matisse, Chagall, Oskar Kokoschka, Picasso, Klee, Kandinsky, Miro, Dalí, Mondrian és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20560.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Christian Rohlfs Gemälde. Stuttgart,1990,Cantz,223 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20561.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Wirklich. 7 Postionwen Zeigenössischer Fotografie in Deutschland. München, 1997., Fotomuseum in Müncher Statmuseum, 78+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20562.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20563.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Burger, Fritz Dr.: Einführung in die moderne Kunst. Berlin-Neubabelsberg, 1917, Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion. Kiadói kartonált kötés, foltos, kopottas állapotban.
20565.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sárosdy Judit (szerk.): Senki sem sziget. Fiatal kubai képzőművészek kiállítása. Katalógusterv. Rácmolnár Sándor. Bp., 1991, Ernst Múzeum. 15+1 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
20566.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marosi Ilona. Bp., 2012, K.n. Magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20567.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé elszíneződött borítóval.
20568.

Rufpreis:
1 000 HUF

Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
20569.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF