Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Ostini, Fritz von: Der Maler Edward Cucuel. Zürich / Wien, 1924. Amalthea, 76 + 2 p. Kiadói félvászon kötésben Számos illusztrációval Gerinc foltos
20474.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kassák Lajos: Az idő múlásában. (Kassák Lajos képeskönyvének fakszimile kiadása, László Gyula kísérőszövegével). Bp., 1971, Képzőművészeti Alap, 12 p. + 2 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, műanyag tokban.
20475.

Rufpreis:
1 800 HUF

Művészettörténeti Dokumentációs Központ Forráskiadványainak V. Acta Cassae Parochorum 2. füzet. Egri Egyházmegy. Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20476.

Rufpreis:
1 800 HUF

20477.

Rufpreis:
1 400 HUF

20478.

Rufpreis:
1 400 HUF

20479.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20480.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nemes László festőművész. Ljubljana, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20481.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp., 1999. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20482.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga István: A reklám. Bp., 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. 442p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
20483.

Rufpreis:
1 800 HUF

Muharay Elemér, Bartók János: Balladamondó könyv. H.n., é.n., Szépmíves Műhely. 143 p. Kiadói papírkötésben,
20484.

Rufpreis:
1 800 HUF

20485.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF