Kassák Lajos: Az idő múlásában. (Kassák Lajos képeskönyvének fakszimile kiadása, László Gyula kísérőszövegével). Bp., 1971, Képzőművészeti Alap, 12 p. + 2 sztl. lev. Kiadói papírborítóban, műanyag tokban.
La Joie de Vivre. Die Nie Gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection. München, 1993, Kindler, 317+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Varga István: A reklám. Bp., 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. 442p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
Kriszt György: Középkori templomaink. Dobos Lajos képeivel. Bp., 1991, MTI. Gazdag képanyaggal, magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / György Kriszt: Medieval churches of Hungary. Linen-binding, in Hungarian, English and German language.