Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Ludwig Richter. Der Feierabend. 16 farbige und 62 einfarbige Gemälde, Aquarelle / Zeichnungen. Text aus den Lebenserinnerungen eines Deutschen Malers. Königstein im Taunus-Leipzig, 1938, Karl Robert Langewiesche, 80 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20522.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jávor Anna (szerk.): Földi paradicsom. Modern mesterművek a Kasser-Mochary Gyűjteményből. Bp., 2010, MNG. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20523.

Rufpreis:
1 600 HUF

Természetművészet-változatok. / Nature Art-Variations. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2016, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérüléssel.
20524.

Rufpreis:
1 600 HUF

Scavullo Photographs 50 years, album Abrams, NY, 14 p.
20525.

Rufpreis:
1 200 HUF

August Kotzsch 1836-1910 Photograph in Loschwitz bei Dresden. Dresden, 1986. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tékában.
20526.

Rufpreis:
1 400 HUF

20527.

Rufpreis:
1 400 HUF

20528.

Rufpreis:
1 400 HUF

Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20529.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dorotheum aukciós katalógus, kortárs művészet témában, 2018.
20530.

Rufpreis:
1 400 HUF

20531.

Rufpreis:
1 400 HUF

Keith Andrews: Adam Elsheimer. Werkverzeichnis der Gemälde, Zeichnungen und Radierungen. München, 2006, Schirmer/Mosel, 208 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20532.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zdenek Félix (Hrsg.): Lovis Corinth 1858-1925. Köln, 1986., DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20533.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF