Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

2 db könyv - Gombrich: A művészet története. Bp., 1978, Gondolat. + A keresztény művészet lexikona. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon és műbőr kötés papír védőborítóval, jó állapotban.
20438.

Rufpreis:
2 000 HUF

Éber László (szerk.): Művészettörténeti olvasmányok. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés
20439.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db könyv - Charles de Tolnay: Michelangelo. Mű és világkép. + Richard Friedenthal: Leonardo. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20440.

Rufpreis:
2 000 HUF

20441.

Rufpreis:
1 400 HUF

L. Kovásznai Viktória: Reményi József éremművészete. Leíró katalógus 1903-1977. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20442.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sprok Antal: Bútor szobor bútor. / Furniture Sculpture Furniture. [Győr], é.n., Palatia Nyomda és Kiadó Kft. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20443.

Rufpreis:
1 400 HUF

20444.

Rufpreis:
1 400 HUF

20445.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gelencsér Éva: Frank Frigyes. Bp, 1987, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 6000 példányban.
20446.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kajári Gyula élete és munkássága. Hódmezővásárhely, 1996, Kajári Emlékalapítvány. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóban + 60. Vásárhelyi Őszi Tárlat. Szerk.: Nagy Imre. Hódmezővásárhely, 2013, Tornyai János Múzeum. Kiadói papírkötés.
20447.

Rufpreis:
2 000 HUF

20448.

Rufpreis:
1 400 HUF

20449.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF