John Barnicoat: Kunst und Plakat. Eine Geschichte des Posters. München-Wien-Zürich, 1972, Kunstverlag Edition Praeger. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
John Freeman: A fotózás kézikönyve. Gyakorlati útmutató a fotózáshoz a legegyszerűbb kompozícióktól a legújabb digitális technikákig. Ford.: Régi Tamás, Kéri Rita. [Bp.], 2005, Glória. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Szántó Tibor: A szép magyar könyv 1473/1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói pauszpapír védőborítóban.
Surányi J. András: Pesti Broadway. Személyes bejárás történelmi kitérőkkel. Bp., 2009, Fekete Sas. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Szabó Bálint: Bevezetés a történeti tartószerkezetek felújítás-elméletébe. / Introducere în teoria reabilitării structurilor de rezistenţă istorice. (Kétnyelvű kiadás.) Kolozsvár, 1998, Utilitas. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.