Pablo J. Rico: Vostell Automobile. Tübingen-Berlin, Familie Vostell und Ernst Wasmuth Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval.
Berlinnel kapcsolatos könyvtétel: Michael Angele, Clemens Zahn: Berlin. Stadt der Dichter. München, 2003, Knesebeck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. + Klaus Beuchler, Gerhard Kiesling: Berlin in farbe. Leipzig, 1979, Brockhaus Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
1. Internationale Foto-Triennale Esslingen 1989. Esslingen am Neckar, 1988, Verlag Beatrix Wilhelm Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
"Nichts trügt weniger als der Schein" Max Liebermann der deutsche Impressionist. München, 1995, Hirmer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Galerie der Stadt Sindelfingen. Lütze-Museum. Süddeutsche Kunst des ausgehenden 19. und des 20. Jahrhunderts. Sindelfingen, 1990, Galerie der Stadt Sindelfingen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Roland Barthes 2 műve: Világoskamra. Jegyzetek a fotográfiáról. Ford.: Ferch Magda.; Mitológiák. Vál. és ford.: Ádám Péter. Bp., 1983-1985, Európa. Kiadói papírkötés, az első volt könyvtári példány.
Albert Renger-Patzsch: Meisterwerke. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Ann Wilde, Jürgen Wilde, Thomas Weski. München-Paris-London, 1997, Schirmer/Mosel. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Walter Mück: Oktoberfest-Krüge. 1976-1990. A szerző által dedikált példány! H.n., 1991, magánkiadás. Első kiadás. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón kis sérüléssel.