Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Jean Guichard-Meili: Matisse. London, 1967, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20233.

Rufpreis:
2 000 HUF

Patay László. 1932-2002. Szerk.: Siklósi Attila. Ráckeve-Bp., 2002, Ráckeve Város - Szaktudás Kiadó Ház Rt. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Attila: Bánvölgyi László szobrász-, restaurátorművész. A művész, Bánvölgyi László (1962- ) által dedikált példány. Szeged, 2008, Múzeumi Tudományért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20235.

Rufpreis:
2 000 HUF

Faragó Imre: A Róheim-villa. [Tervezte Pollák Manó, 1146 Budapest, Hermina út 45. Ebben a házban gyilkolták meg 1918-ban gróf Tisza Istvánt, Magyarország egykori miniszterelnökét.] Corvin Füzetek. [Bp.], 2025, Magyar Corvin-lánc Testület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somhegyi Zoltán: Cím nélkül / Untitled. Válogatás a Szalóky gyűjteményből. Bp., 2011, Garbo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20237.

Rufpreis:
3 000 HUF

Krasznai Korcz János-Zsigmond Gábor: Magyarok '94. 1994, MÁS.KÉP.MÁS. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Romváry Ferenc: Romváry Ferenc, a képtárcsináló. Írta és szerk.: - - . [Pécs], 2017, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Romváry Ferenc (1934-) Munkácsy Mihály-díjas művészettörténész, muzeológus, szakíró, szerkesztő. Kiadói kartonált papírkötés.
20239.

Rufpreis:
3 000 HUF

2015 Nagel 40 éves jubileumi szőnyegárverés katalógus, leütési listával.
20240.

Rufpreis:
3 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20241.

Rufpreis:
1 200 HUF

Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., é.n., Győző Andor. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.
20242.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Németh Alajos: Sopron könnyes-véres dátumai. Sopron, 1993, Városszépítő Egylet. Kiadói papírkötés, kissé sérült papír védőborítóban.
20243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nemes Marczel Sammlung Marczel von Nemes. Gemälde, Textilien, Skulpturen, Kunstgewerbe. Versteigerung im Auftrag des Testamentvollstreckers.    Auktionsleitung Meinsing & Sohn, Paul Cassirer, Hugo Helbing. Versteigerung in der Tonhalle in München 16-18. juni (1931.) München, 1931. (Bruckmann). 163+(3) p. + 100 tábla.  +    Porzellane, Gobelins, Teppiche, Gemälde alter Meister, Farbstiche u. anderes aus der Sammlung Georg Hirth. Katalog Band II (Tafeln). München, 1916, G. Hirth's Verlag, 168 t. Kiadói papírkötésben fűzésnél szétvált.
20244.

Nemes Marczel Sammlung Marczel von Nemes. Gemälde, Textilien, Skulpturen, Kunstgewerbe. Versteigerung im Auftrag des Testamentvollstreckers. Auktionsleitung Meinsing & Sohn, Paul Cassirer, Hugo Helbing. Versteigerung in der Tonhalle in München 16-18. juni (1931.) München, 1931. (Bruckmann). 163+(3) p. + 100 tábla.
+ Porzellane, Gobelins, Teppiche, Gemälde alter Meister, Farbstiche u. anderes aus der Sammlung Georg Hirth. Katalog Band II (Tafeln). München, 1916, G. Hirth's Verlag, 168 t. Kiadói papírkötésben fűzésnél szétvált.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF