Patay László. 1932-2002. Szerk.: Siklósi Attila. Ráckeve-Bp., 2002, Ráckeve Város - Szaktudás Kiadó Ház Rt. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Tóth Attila: Bánvölgyi László szobrász-, restaurátorművész. A művész, Bánvölgyi László (1962- ) által dedikált példány. Szeged, 2008, Múzeumi Tudományért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Faragó Imre: A Róheim-villa. [Tervezte Pollák Manó, 1146 Budapest, Hermina út 45. Ebben a házban gyilkolták meg 1918-ban gróf Tisza Istvánt, Magyarország egykori miniszterelnökét.] Corvin Füzetek. [Bp.], 2025, Magyar Corvin-lánc Testület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nemes Marczel Sammlung Marczel von Nemes. Gemälde, Textilien, Skulpturen, Kunstgewerbe. Versteigerung im Auftrag des Testamentvollstreckers. Auktionsleitung Meinsing & Sohn, Paul Cassirer, Hugo Helbing. Versteigerung in der Tonhalle in München 16-18. juni (1931.) München, 1931. (Bruckmann). 163+(3) p. + 100 tábla. + Porzellane, Gobelins, Teppiche, Gemälde alter Meister, Farbstiche u. anderes aus der Sammlung Georg Hirth. Katalog Band II (Tafeln). München, 1916, G. Hirth's Verlag, 168 t. Kiadói papírkötésben fűzésnél szétvált.