Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 523
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3468624
20149
513
Books: Architecture, Art
Jan Divis: Goldstempel. [Praha], 1978, Artia. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3468638
20150
513
Books: Architecture, Art
Emanuel Poch: Porzellanmarken. Hanau, 1976, Werner Dausien. Német nyelven. Porcelán jelzésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
3468672
20151
513
Books: Architecture, Art
Judith Miller - Martin Miller: Miller's Collectables Price Guide. 1996-97. (Volume VIII.) General editor: Madeleine Marsh. Tenterden, 1996, Miller's. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3468677
20152
513
Books: Architecture, Art
Miller's Collectables Price Guide. 2001/2. (Volume XIII.) General editor: Madeleine Marsh. Tenterden, 1996, Miller's. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fakó gerinccel. 3470128
20153
513
Books: Architecture, Art
Wilhelm Fraenger: Hieronymus Bosch. Ford: Dávid Gábor Csaba. Lutz Braun felvételeivel és Patrik Reuterswärd utószavával. Bp, 1982., Corvina, 485 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban 3471731
20154
513
Books: Architecture, Art
Bakallár József: Úton. Olajképek, akvarellek, rajzok. A szerző, Bakallár József (1940-2013) festőművész által Kratochwill Mimi (1931-2024) művészettörténész részére dedikált példány. Bp., 1998, magánkiadás (Mester Nyomda), 79+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban. 3472804
20155
513
Books: Architecture, Art
Ferenczy Valér: Ferenczy Károly. [Bp., 1934.], Nyugat, (Sylvester és Pápai-ny.), 191 p. + XXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás. Megjelent 600 példányban. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinccel 3473827
20156
513
Books: Architecture, Art
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1967, Műszaki, 527+1 p. 4. kiadás. Kiadói vászonkötésben, sérült kiadói papír védőborítóban, kopottas állapotban. Megjelent 2800 példányban. 3382589
20157
513
Books: Architecture, Art
Turnai Tímea: A színpadi látvány művészi útjai. Mesés díszletek, térteremtők. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3397981
20158
513
Books: Architecture, Art
Speed, F. Maurice: 1966-1968. Flm review. London, 1967, W. H. Allen. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
3398436
20159
513
3200
Books: Architecture, Art
Ruta Europea del Modernisme. A címlap elé kötve: Magyar Zoltán: Az építészeti szecesszió útvonalai Európában. (3 sztl. lev., DEDIKÁLT!) Barcelona, 2000, Editorial Mediterrania. Katalán, angol, kasztíliai (castellano), és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
3448283
20160
513
Books: Architecture, Art
Hans Christian Adam: Karl Blossfeldt. The complete published work. [Köln],Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF