Moravánszky Ákos: Versengő látomások. Esztétikai újítás és társadalmi program az Osztrák-Magyar Monarchia építészetében 1867-1918. Bp., 1998, Vince, 415+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
München Focus '88. Mit Beiträgen von Jürgen Kolbe, Zdenek Felix, Peter-Klaus Schuster, Helmut Friedel, Peter M. Bode u.a. München, 1988, Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Du und die Kunst. Eine Einführung in Kunstbetrachtung und Kunstgeschichte von Wilhelm Waetzoldt. Berlin, 1938, Deutschen Verlag. Német nyelven. Gazdag ábra- és képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült papír védőborítóval.
A századvég és a századelő Szerk. Aradi Nóra A művészet története. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
Az Esztergomi Főegyházmegyei Könyvtár ,,ex-libris" könyvjegyeinek lajstroma. Esztergom, 1903, Buzárovits Gusztáv-ny., 1 (színes) t.+ 56 p.+ 12 (rézmetszetek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, részben foltos táblákkal.
Eckart Hahn: Der schwarze Duft der Schönheit. (Kiállítási katalógus.) Heidelberg-Berlin, 2011, Kehrer. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
German Art. Deutsche Kunst aus amerikanischer Sicht. Werke aus der Sammlung des Saint Louis Art Museum. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Andrea Firmenich, Cornelia Homburg. Köln, 2004, DuMont. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Nicholas Fox Weber: Die Zeichnungen von Josef Albers. Ford.: Christian Sabisch. Bottrop, 1988, Josef Albers Museum. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Uhde-Bernays, Hermann: Carl Spitzweg. Des Meisters Leben und Werk. Seine Bedeutung in der Geschichte der Münchener Kunst. München, 1917, Delphin-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói velúrkötés, kiadói papír védőborítóban.
Dieter Urban: Plakate. Über 400 ausgewählte Arbeiten von führenden Gestaltern. / Posters. A Selection of more than 400 Works by First-rate Designers. München, 1997, Bruckmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.