[fametszet készítés technikáját bemutató könyv] Friedländer, Max J.: Der Holzschnitt. Mit 93 Abbildungen im Text und 2 Tafeln.: Reimer, Berlin, 1917 Kiadói papírkötésben
Ingo F. Walther: Marc Chagall 1887-1985. A megfestett költészet. Köln-Budapest, 1992, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés.
Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval.
Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Suzi Gablik: Magritte. London, 1985, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
Bruno Foucart: Courbet. Meister der modernen Kunst. München, 1979, Südwest Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.