Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
20402.

Rufpreis:
2 000 HUF

[fametszet készítés technikáját bemutató könyv] Friedländer, Max J.: Der Holzschnitt. Mit 93 Abbildungen im Text und 2 Tafeln.: Reimer, Berlin, 1917 Kiadói papírkötésben
20403.

[fametszet készítés technikáját bemutató könyv] Friedländer, Max J.:
Der Holzschnitt. Mit 93 Abbildungen im Text und 2 Tafeln.: Reimer, Berlin, 1917 Kiadói papírkötésben

Rufpreis:
2 000 HUF

Karl Zell, Anleitung zur Kenntniss der römischen Inschriften Heidelberg, 1852. Winier, 385p. 3 t. Korabeli, kissé sérült gerincű félbőr kötésben
20404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ingo F. Walther: Paul Gauguin 1848-1903 A kiábrándult primitív. Köln-Budapest, 1994, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel.
20405.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ingo F. Walther: Marc Chagall 1887-1985. A megfestett költészet. Köln-Budapest, 1992, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés.
20406.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ács Tibor, Sima Ferenc (szerk.) Vétessék ki szóló szívem (Szlovákiai magyar népballadák), Gondolat Kiadó, 1979 Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20407.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Károly: Átimennék a murán... - Lendva környéki népdalok. Bp., 1992. 317p. Egészvászon kötésben .    .
20408.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval.
20409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20410.

Rufpreis:
2 000 HUF

Suzi Gablik: Magritte. London, 1985, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20411.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bruno Foucart: Courbet. Meister der modernen Kunst. München, 1979, Südwest Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Best of Graphis Advertising II. Singapore, 1993, Page One Publishing. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20413.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF