Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki, 479+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Az adattárban fémjelzésekkel: próbabélyegekkel és mesterjegyekkel. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20293.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással.
20294.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp., 2007, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20295.

Rufpreis:
1 800 HUF

Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20296.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dvorszky Hedvig: Képek, szobrok, képernyő. B. Farkas Tamás és Kernács Gabirella filmjei a Magyar Televízióban 1967-2007. A bevezető tanulmányt írta, az ajánlott irodalmi válogatást összeállította és a beszélgetést készítette: Dvorszky Hedvig művészettörténész. A filmográfiát összeállította: Kernács Gabriella művészettörténész. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia, 183 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
20297.

Rufpreis:
2 400 HUF

Larger than life. Stranger than fiction. 11. Triennale Kleinplastik Fellbach. 2010, Snoeck, 352 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20298.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, húsvéti aukció 2019
20299.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db művészeti katalógus, 2 db Papp János festőművésznek dedikált, egy aláírt. Kettőben meghívóval is.
20300.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kunst an Staatlichen Bauten in Baden-Württemberg 1980-1995. Ostfildern, 1995, Cantz Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20301.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antonio Calderara. (Kiállítási katalógus.) Heidelberg, 2011, Verlag Das Wunderhorn. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20302.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wolken, Wogen, Wehmut. Johan Christian Dahl 1788-1857. Der Freund Caspar David Friedrichs. Herausgegeben von Herwig Guratzsch. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2002, Wienand. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20303.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meyer Schapiro: Paul Cezanne. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20304.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF