Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Franz Gertsch: Retrospektive: Die Retrospektive. Museum Franz Gertsch Kunstmuseum Bern. Ostfildern-Ruit, 2006, Hatje Cantz Verlag. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20161.

Rufpreis:
3 000 HUF

Höhepunke der Welt-Architektur. Hg.: Hubertus Adam und Jochen Paul. Köln, 2001, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kaleidoskop Holzel in der Avantgarde. Hsg. Marion Ackermann, Gerhard Leistner, und Daniel Spanke. Heidelberg, 2009, Kehrer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói fűzött kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
20163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ingo F. Walther - Rainer Metzger: Vincent van Gogh. A festői életmű. Ford.: Molnár Magda. Köln-Bp., 2005, Taschen/Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal.
20164.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Expressiv! Die Künstler der Brücke. Die Sammlung Hermann Gerlinger. (Kiállítási katalógus.) Wien-München, 2007, Albertina - Hirmer Verlag. Reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20165.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Wiener Kinetismus. Eine bewegte Moderne. / Viennese Kineticism. Modernism in Motion. (Kiállítási katalógus. / Exhibition catalogue.) Wien-New York, 2011, Springer. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20166.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Karin Thomas: Kunst in Deutschland seit 1945. Köln, 2002, DuMont, 540 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20167.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Will Grohmann: Der Maler Paul Klee. Bibliothek Großer Maler. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20168.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Die Nacht. (Kiállítási katalógus.) Webern-Bern, 1998, Benteli, 612 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20169.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

SED. Schönes Einheits Design. / Stunning Eastern Design. / Savoir Evier le Design. Köln, 2008, Taschen. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német, angol és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20170.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Matits Ferenc: Ridinger-grafikák a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban. A Magyar Mezőgazdasági Múzeum tárgykatalógusai 5. A szerző, Matits Ferenc (1958- ) művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 2023, Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20171.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jaschik Álmos: A könyvkötő-mesterség. Műszaki Könyvtár XXXII. Bp.,1922, Népszava,(Világosság-ny.), 260 p. Fekete-fehér illusztrációkkal, mesterjegyekkel. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal, foltos lapokkal.
20172.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF