Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

20245.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kékesi Kun Árpád: A rendezés színháza. Bp., 2007, Osiris. Kiadói papírkötés.
20246.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes művészeti könyvtétel, 6 db: Botos Péter. Black & White. Bp., 2021, Pauker Collection. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Sas Miklós. Szerk.: Pinczehelyi Márk, Sas Miklós. Pécs, 2023., Zsdrál Art. Kiadói kartonált papírkötés.; Jenei Anita. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés.; Gulyás Andrea: Tömböktől a terekig. hn.,én., Andig. Kiadói papírkötés.; Soltra. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés.; Szabó Zsolt - Isparomar: Give me a Soul. Szerk.: Zsdrál Márkó. Pécs,én., Zsdrál Art. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán sérüléssel.;
20247.

Rufpreis:
2 800 HUF

Antonin Artaud: A könyörtelen színház. Esszék, tanulmányok a színházról. Szerk.: Vinkó József. Ford.: Betlen János. Bp., 1985., Gondolat, 277+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapokkal.
20248.

Rufpreis:
2 800 HUF

Demeter Nóra et al.: Müpa Budapest. Bp., 2015, Libri - MÜPA Budapest Nonprofit Kft., 301+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, 3 db CD-melléklettel.
20249.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vivian Russell: Monet und seine Landschaften. München, 2001, Knesebeck. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20250.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kleines Wilhelm Busch Album. Berlin - Grunewald, én., Hermann Klemm, 1 t.+176 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kijáró lapokkal.
20251.

Rufpreis:
2 800 HUF

Klaus Honnef: Kunst der Gegenwart. [Köln],1990,Taschen. Német nyelven.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20252.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Degas. Die Portraits. Hrsg. von Felix Baumann und Marianne Karabelnik. London, 1994, Merrell Holberton. Német nyelven.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé hullámos lapokkal.
20253.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1001 Filme. Die sie Sehen Sollten, Bevor das Leben Vorbei is. Hrsg. von Steven Jay Schneider. Zürich,2009,Edition Olms. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20254.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Dorothee Hansen: Fritz von Uhde. Vom Realismus Zum Impressionismus. München, 1999, Hatje Cantz Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20255.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Wolfgang Groth: Die Geschichte der Silberpfeile. Der Mythos lebt. Königswinter, 1999, HEEL Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20256.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF