Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Christopher Baglee - Andrew Morley: Street Jewellery. A History of Enamel Advertising Signs. London, 1988, New Cavendish Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fém táblával, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
20221.

Rufpreis:
3 000 HUF

Auguste Chabaud. 1882-1955. Gemälde, Aquarelle, Zeichnungen, Skulpturen. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Ernst-Gerhard Güse. Düsseldorf, 1993, Richter Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20222.

Rufpreis:
3 000 HUF

Henri Matisse (1869-1954). (Kiállítási katalógus.) Linz, 1995, Neue Galerie der Stadt Linz. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Detlef Lorenz: Reklamenkunst um 1900. Künstlerlexikon für Sammelbilder. Berlin, 2000, Dietrich Reimer. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20224.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db kiállítási katalógus: Catalogue des objets d'art et de haute curiosité composant la magnifique collection de Monsieur Johannes Paul a Hambourg. Cologne, 1882, Wilh. Hassel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott gerinccel, kijáró elülső szennylappal. + Sammlung Architekt Ludwig Behr. Villa Buchensee bei Tutzing. Gemälde alter Meister. Skulpturen. Bronzen. Wand- und Orientteppiche. Möbel. Einrichtungsgegenstände. München, 1933, Hugo Helbing. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval.
20225.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., [1926], Franklin-Társulat. 1 t.+ 328 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20226.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schommer, Alberto: Euskalleria. DEDIKÁLT! H.n., é.n. Kiadói műbőr kötés, kiadói tokban, jó állapotban.
20227.

Rufpreis:
3 000 HUF

20228.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ferkai András: Modern házak és lakóik. A Napraforgó utcai kislakásos mintatelep története. [Bp., 2019], TERC. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában, jó állapotban.
20229.

Rufpreis:
3 000 HUF

H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század). Bp., 1970, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20230.

Rufpreis:
3 000 HUF

Barbizon. Francia és magyar ecsettel. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Boros Judit. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20231.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db művészeti könyv és katalógus: Fenyvesi Félix Lajos: Vásárhelyi képírók. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. + Német József 1928-1994. Emlékkiállítás. Szerk.: Nagy Imre. Szeged, 2000, Csongrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. + 55. Vásárhelyi Őszi Tárlat. Szerk.: Nagy Imre. Hódmezővásárhely, 2008, Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ. Kiadói papírkötés.
20232.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF