Christopher Baglee - Andrew Morley: Street Jewellery. A History of Enamel Advertising Signs. London, 1988, New Cavendish Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fém táblával, kissé kopottas borítóval és gerinccel.
Henri Matisse (1869-1954). (Kiállítási katalógus.) Linz, 1995, Neue Galerie der Stadt Linz. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Detlef Lorenz: Reklamenkunst um 1900. Künstlerlexikon für Sammelbilder. Berlin, 2000, Dietrich Reimer. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
2 db kiállítási katalógus: Catalogue des objets d'art et de haute curiosité composant la magnifique collection de Monsieur Johannes Paul a Hambourg. Cologne, 1882, Wilh. Hassel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, ragasztott gerinccel, kijáró elülső szennylappal. + Sammlung Architekt Ludwig Behr. Villa Buchensee bei Tutzing. Gemälde alter Meister. Skulpturen. Bronzen. Wand- und Orientteppiche. Möbel. Einrichtungsgegenstände. München, 1933, Hugo Helbing. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval.
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., [1926], Franklin-Társulat. 1 t.+ 328 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Ferkai András: Modern házak és lakóik. A Napraforgó utcai kislakásos mintatelep története. [Bp., 2019], TERC. Kiadói papírkötés, bontatlan zsugorfóliában, jó állapotban.
Barbizon. Francia és magyar ecsettel. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Boros Judit. Szentendre, 2007, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
3 db művészeti könyv és katalógus: Fenyvesi Félix Lajos: Vásárhelyi képírók. Szeged, 2003, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés. + Német József 1928-1994. Emlékkiállítás. Szerk.: Nagy Imre. Szeged, 2000, Csongrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. + 55. Vásárhelyi Őszi Tárlat. Szerk.: Nagy Imre. Hódmezővásárhely, 2008, Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ. Kiadói papírkötés.