https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 523

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.
1
20594.

Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Figur und Spiel im Puppentheater der Welt. Szerk.: Manfred Nöbel. Berlin, 1980, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
20595.

Figur und Spiel im Puppentheater der Welt. Szerk.: Manfred Nöbel. Berlin, 1980, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Das Ideenbuch vom Wohnen. Hét woonideeen boek. Ideas for living. Le livre de séjour. Stadtlohn, én., Hülsta. Angol, francia, és holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20596.

Das Ideenbuch vom Wohnen. Hét woonideeen boek. Ideas for living. Le livre de séjour. Stadtlohn, én., Hülsta. Angol, francia, és holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monet. Leben und Kunst. Szerk.: Claudia Dziallas. Köln, 2004, Karl Müller, 119+(5) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20597.

Monet. Leben und Kunst. Szerk.: Claudia Dziallas. Köln, 2004, Karl Müller, 119+(5) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1953. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Megjelent 2000 példányban.
1
20598.

A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1953. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Megjelent 2000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
1
20599.

Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20600.

Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Felföldi László - Pesovár Ernő (szerk.): A magyar nép és nemzetiségeinek tánchagyománya. Bp., 1998, Planetás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
20601.

Felföldi László - Pesovár Ernő (szerk.): A magyar nép és nemzetiségeinek tánchagyománya. Bp., 1998, Planetás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
4
 
(Körtvélyessy Béla):  A cselfalvai ágost[ai] hit[vallású] evang[élikus] templomnak, mint Sáros megyei egyedüli román kori műemléknek rövid leírása. Eperjesen, 1908. Kosch Árpád könyvnyomtató intézete. 9 + [1] p. Egyetlen kiadás. Körtvélyessy Béla, a cselfalvai evangélikus egyházközség gondnokának hazafias stílusban írt történeti építészeti dolgozata, mely a vármegye egyetlen román stílusban épült templomépülete teljes körű renoválásának ügyében íródott. A munka végén emlékezetesen hazafias retorika: "Mert ezen hazai ősrégi, műtörténeti emlék stílszerű teljes megújítását, illetve restaurálását és további fenntartását a hazafiúi kegyelet és hála, de az ezzel teljesen rokon vallásos érzület is sugallja, hogy ezen istentiszteletre szolgáló templom, mint történet nevezetességű műemlék -- a szocziális, nemzetiségi és egyéb más fajta izgatók által szított elégületlenséggel, s haza- és nemzet-ellenes irányzattal; a szabadgondolkodók részéről vallott osztály, vallás és haza iránti gyűlöletet terjesztő nemzetközi eszmeáramlattal; nemkülönben a minden társadalmi rend felforgatására irányuló nemzetközi tévtanokkal, mint a jelen modern kor mind megannyi kóros kinövéseivel szemben -- valamint eddig, úgy a jövőben is az Isten imádásának szent hajléka s a haza- és felebaráti szeretetnek és vallásos türelemnek hirdetője, s erős bástyája legyen mindörökké!" Fűzve, keretdíszes, feliratozott, enyhén foltos kiadói borítóban, középen halvány hajtásnyommal. Jó példány.
1
20602.

(Körtvélyessy Béla): A cselfalvai ágost[ai] hit[vallású] evang[élikus] templomnak, mint Sáros megyei egyedüli román kori műemléknek rövid leírása. Eperjesen, 1908. Kosch Árpád könyvnyomtató intézete. 9 + [1] p. Egyetlen kiadás. Körtvélyessy Béla, a cselfalvai evangélikus egyházközség gondnokának hazafias stílusban írt történeti építészeti dolgozata, mely a vármegye egyetlen román stílusban épült templomépülete teljes körű renoválásának ügyében íródott. A munka végén emlékezetesen hazafias retorika: "Mert ezen hazai ősrégi, műtörténeti emlék stílszerű teljes megújítását, illetve restaurálását és további fenntartását a hazafiúi kegyelet és hála, de az ezzel teljesen rokon vallásos érzület is sugallja, hogy ezen istentiszteletre szolgáló templom, mint történet nevezetességű műemlék -- a szocziális, nemzetiségi és egyéb más fajta izgatók által szított elégületlenséggel, s haza- és nemzet-ellenes irányzattal; a szabadgondolkodók részéről vallott osztály, vallás és haza iránti gyűlöletet terjesztő nemzetközi eszmeáramlattal; nemkülönben a minden társadalmi rend felforgatására irányuló nemzetközi tévtanokkal, mint a jelen modern kor mind megannyi kóros kinövéseivel szemben -- valamint eddig, úgy a jövőben is az Isten imádásának szent hajléka s a haza- és felebaráti szeretetnek és vallásos türelemnek hirdetője, s erős bástyája legyen mindörökké!" Fűzve, keretdíszes, feliratozott, enyhén foltos kiadói borítóban, középen halvány hajtásnyommal. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.
1
20603.

Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között. [Budapest], 1936. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1 t. (címkép) + [20] p. + 16 t. Egyetlen kiadás. A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta. Az első borítófedélen régi tulajdonosi bejegyzés, a hátsón ismeretlen kéztől való rajzvázlat. Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.
1
20604.

"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között.
[Budapest], 1936. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1 t. (címkép) + [20] p. + 16 t. Egyetlen kiadás.
A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta.
Az első borítófedélen régi tulajdonosi bejegyzés, a hátsón ismeretlen kéztől való rajzvázlat.
Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Janos Ber. Malereicolage - Zeichnung 24. April - 2 Juni 1990. Hannover, 1990, Galerie Marika Marghescu. Német nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20605.

Janos Ber. Malereicolage - Zeichnung 24. April - 2 Juni 1990. Hannover, 1990, Galerie Marika Marghescu. Német nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse