20557.
Bücher: Architektur, Kunst
900 HUF
2,44 EUR, 2,81 USD
Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 175 p. Szövegközi illusztrációkkal, Horváth Jenő, Pérely Imre és Gehl Zoltán rajzaival. Benne 3 db korabeli prospektussal is. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.