Keramiken

Zahl der Lose: 158

Iparművészeti Vállalat lámpatest, címkével jelzett, m: 32 cm
12071.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm
12072.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas modern váza. 1960 körül. Korongozott és kézzel formált mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Apró mázhiánnyal, 28x18 cm.
12073.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

2 darab Kerámia Iparművész asztali lámpa, kis mázhibával, m: 21 cm
12074.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab sómázas kőedény, kancsó m: 17,5 cm, sütőedény 22x29 cm
12075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Német design gyertyatartó Mázas kerámia, hibátlan 14 cm
12076.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ónmázas dísztál múzeumi másolat, jelzett, kis kopással, d: 31 cm
12077.

Rufpreis:
4 000 HUF

Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
12078.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

2 db kerámia tál: Erdély, Tiszafüred, Kézzel festett mázas cserép, XIX. sz. Mázhibákkal 18, 28 cm
12079.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kondor Éva (1938-): Modernista váza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm, d: 16 cm
12080.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kondor Éva (1938-): Szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12081.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Olasz terrakotta tégely, ókori nőalakokat mintázó reliefszerű díszítéssel, jelzett: D. Bercigli, kissé kopott, d: 7,5 cm, m: 5,5 cm
12082.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF