Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3340915
12071
493
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalat lámpatest, címkével jelzett, m: 32 cm
3340910
12072
493
Art-ceramics
Király Károly hólyagos mécsestartó, jelzett, m: 15 cm
3386292
12073
493
70000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Ugrasztott mázas modern váza. 1960 körül. Korongozott és kézzel formált mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Apró mázhiánnyal, 28x18 cm.
3346146
12074
493
Art-ceramics
2 darab Kerámia Iparművész asztali lámpa, kis mázhibával, m: 21 cm
3346129
12075
493
Art-ceramics
2 darab sómázas kőedény, kancsó m: 17,5 cm, sütőedény 22x29 cm
3345357
12076
493
Art-ceramics
Német design gyertyatartó Mázas kerámia, hibátlan 14 cm 3382478
12077
493
Art-ceramics
Ónmázas dísztál múzeumi másolat, jelzett, kis kopással, d: 31 cm 3345359
12078
493
Art-ceramics
Király kerámia gyertyatartó/ díszváza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 13 cm
3345100
12079
493
Art-ceramics
2 db kerámia tál: Erdély, Tiszafüred, Kézzel festett mázas cserép, XIX. sz. Mázhibákkal 18, 28 cm 3336067
12080
493
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Modernista váza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm, d: 16 cm 3336073
12081
493
5500
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3242236
12082
493
Art-ceramics
Olasz terrakotta tégely, ókori nőalakokat mintázó reliefszerű díszítéssel, jelzett: D. Bercigli, kissé kopott, d: 7,5 cm, m: 5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF