Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161215
12045
493
Art-ceramics
3195029
12046
493
4200
Art-ceramics
Márványosan mintázott iparművész ikebana, jelzett, 17x18 cm
2996315
12047
493
3800
Art-ceramics
3182234
12048
493
4200
Art-ceramics
Iparművész sárga-fekete váza. Jelzés nélkül, mázkopással, m: 28 cm
3182249
12049
493
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Dísztál. Jelzett, mázkopással, d: 22,5 cm
3200609
12050
493
Art-ceramics
Mezőtúri miskakncsó, KISZ felirattal, m: 21 cm
3272900
12051
493
Art-ceramics
Olasz multicolor karcolt és festett nagyméretű dísztál, d: 37 cm 3194465
12052
493
Art-ceramics
cca 1930/40, Hódmezővásárhely 4 darab kerámia, mázhibákkal, d: 19-21 cm
3307921
12053
493
3400
Art-ceramics
Schramberg retro német kétszájú váza, jelzett, m: 14,5 cm
3312946
12054
493
Art-ceramics
Erdélyi István: Váza, csurgatott mázas kerámia, kézzel festett jelzett, alján minimális lepattanással 33 cm
3386291
12056
493
40000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Repesztett mázas váza. 1950 körül. Jelzett: Korongozott mázas kerámia, jelzett: GNV háromszöggel, alatta Gorka. Restaurált, m: 22,5 cm
3323522
12057
493
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940-): Szerelmespár. Jelzett, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF