Keramiken

Zahl der Lose: 158

Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
12014.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12015.

Rufpreis:
8 000 HUF

12016.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12017.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm
12018.

Rufpreis:
8 000 HUF

Oroszlános,Turkovi kerámia lámpa. Jelzett, hibátlan 17x45 cm
12019.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
12020.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
12021.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Komlós 2 darab mázas kerámia zenész figura, egyik javított, jelzett, m: 13,5 cm
12022.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett lávamázas miskakancsó iparművész alkotás, mázhibákkal, m: 21 cm
12023.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Pesthidegkút iparművész nagyváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 41 cm
12024.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Nagy Miska kancsó. Mázas kerámia, hibátlan 33 cm
12025.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF