Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3329270
12014
493
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kakasmintás dísztál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 33 cm
3329269
12015
493
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3329267
12016
493
Art-ceramics
3195010
12017
493
6500
Art-ceramics
3313394
12018
493
Art-ceramics
Vallauris mázas kerámia hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan 45x18 cm
3339432
12019
493
Art-ceramics
Oroszlános,Turkovi kerámia lámpa. Jelzett, hibátlan 17x45 cm 3339767
12020
493
4600
Art-ceramics
Tál. Erdélyi, Mázas cserép, kézzel festett XIX. sz. mázhibával d: 23 cm
3345575
12021
493
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): ikebana váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
3381449
12022
493
Art-ceramics
Komlós 2 darab mázas kerámia zenész figura, egyik javított, jelzett, m: 13,5 cm 3382705
12023
493
7500
Art-ceramics
Jelzett lávamázas miskakancsó iparművész alkotás, mázhibákkal, m: 21 cm
3382721
12024
493
9500
Art-ceramics
Pesthidegkút iparművész nagyváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 41 cm
3379729
12025
493
Art-ceramics
Nagy Miska kancsó. Mázas kerámia, hibátlan 33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF