Keramiken

Zahl der Lose: 158

Bod Éva (1924-2004): A Város. Plasztikus fali kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 34x27 cm
12000.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

12001.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12002.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Fedeles doboz. Mázas kerámia, Erdély, cca 20. sz. eleje, 15x10x16 cm
12003.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12004.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Gádor István (1891-1984): Kétmázas dísztál. 1960 körül. Korongozott és kézzel alakított, mázas kerámia, felületén színes és repesztett mázakkal festve. Jelzett: karcolt Gádor. d: 24 cm, hibátlan.
12006.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Erdélyi István: Nagyméretű retro váza. Jelzés nélkül, m: 42 cm
12007.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tál. Torda, cca 19. sz. közepe - második fele, mázsérüléssel, d: 22 cm
12008.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Wal Art Holland pulykamintás váza pár, certifikáttal, jelzett, m: 26,5 cm
12009.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány csokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
12010.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930/40 Art deco asztalközép kínáló, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, d: 34 cm
12012.

Rufpreis:
8 000 HUF

feltehetően Rubletzky Géza (1881-1970): Gyermekét szoptató anya. Gipsz plakett, kis sérülésekkel, jelzés nélkül, hátoldalon ráragasztott újságcikkel, 42x27
12013.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF