Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3323669
12058
493
Art-ceramics
Retro férfialakos butella, jelzés nélkül, m: 37 cm
3326343
12059
493
Art-ceramics
Retro német váza, kis kopással, m: 28 cm
3352531
12061
493
3800
Art-ceramics
4 darab mázas kerámia tárgy, közte jelzett, mázhibával, d: 18 cm alatt
3352527
12062
493
6500
Art-ceramics
Szakál János, padlóváza. Jelzett, alján lepattanással, m: 51,5 cm 3346038
12063
493
Art-ceramics
Színes ruhás lány. Kézzel festett kerámia figura, jelzés nélkül, kis kopással 18 cm
3350110
12064
493
3200
Art-ceramics
Fémlüszteres iparművész váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm 3340433
12065
493
Art-ceramics
Major kerámia váza, jelzett, m: 18 cm
3340861
12066
493
Art-ceramics
Antik kancsó, cca 1900, mázsérüléssel, m: 14,5 cm
3340908
12067
493
4600
Art-ceramics
Tófej nagyváza, jelzés nélkül, m: 35 cm
3340883
12068
493
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, m: 26 cm
3340872
12069
493
Art-ceramics
Alföldi mázas edény és madár síp, d: 14,5 cm
3340918
12070
493
4800
Art-ceramics
USA dísztál, kis kopással, d: 32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF