Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3357268
12083
493
Art-ceramics
cca 1930/40 Kis Hódmezővásárhely dísztál, mázhibával, d: 27 cm 3377556
12084
493
4600
Art-ceramics
Gres d'Alsace francia kőedény boros készlet, kiöntő 6 pohárral, halas mintával díszítve, jelzett, teljes, m: 12-21 cm 3384978
12085
493
3200
Art-ceramics
Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) "cserépkönyv", könyv alakú butella, jelzett, mázas kerámia, száján kis lepattanással m: 12 cm
3377652
12086
493
Art-ceramics
3 darabos mázas kerámia kínáló szett, d: 16 cm 3383260
12087
493
4600
Art-ceramics
Figgio norvég főzőedény, jelzett, kopással, h: 23 cm
3383326
12088
493
3400
Art-ceramics
3 darab habán múzeumi másolat tárgy, tál, váza, gyertyatartó, jelzett, kopással, d: 28 cm 3384224
12089
493
Art-ceramics
Balatongyöröki emlék négerfejes bögre, jelzett, kis sérülésekkel, 12x6 cm
3384345
12090
493
3400
Art-ceramics
Iparművész ikebana váza, hibátlan, 16,15 cm
3384828
12091
493
4800
Art-ceramics
cca 1970 Hojer Pottemageri dán iparművész modern mázas kerámia talpas pohár szett, jelzett, hibátlan, 6 darab, m: 12 cm
3382728
12092
493
4200
Art-ceramics
Iparművész samottos kerámia kaspó, jelzés nélkül, kopással, d: 27 cm 3382722
12093
493
4800
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri ufo váza, jelzett, kis kopással, d: 24 cm
3382714
12094
493
Art-ceramics
Német retro váza, kovácsolt vas szerelékkel, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF