Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3362274
12111
493
Art-ceramics
Józsa János: Kék váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 26 cm
3361357
12112
493
3200
Art-ceramics
Mázas kőedény vajtartó, jelzés nélkül, hibátlan, h: 22 cm 3365186
12113
493
3800
Art-ceramics
Kántor Sándor (Karcag, 1894-1989; Kossuth-díjas fazekasmester, a Népművészet Mestere) miskakancsó, jelzett, mázkopással, m: 13 cm
3363291
12114
493
900
Art-ceramics
Tófej váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 20 cm
3365507
12115
493
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kaspó, Kézzel festett, hibátlan d: 16 cm
3364498
12116
493
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia tálka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
3364520
12117
493
Art-ceramics
Ay 85 jelzéssel iparművész kerámia váza. Mázas, kézzel festett, hibátlan 19 cm
3326348
12118
493
Art-ceramics
Tófej kerámia váza, jelzett, m: 27,5 cm
3326333
12119
493
Art-ceramics
Iparművészeti váza, m: 34 cm
3328076
12120
493
Art-ceramics
Bagay jelzéssel: Tálka. mázas cserép, XX. sz. kézzel festett, hibátlan 16 cm
2535082
12121
493
Art-ceramics
Viking katona, kerámia figura, jelzett, lepattanásokkal, m: 17,5 cm
2712200
12122
493
Art-ceramics
Teáskanna. Németország XX. sz. vége. Jelzett, javított a szájánál 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF