Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3382089
12164
493
2200
Art-ceramics
Keleti mázas kerámia váza, m: 18 cm
3382480
12165
493
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzett, kis kopással, d: 18,5 cm 3382483
12166
493
Art-ceramics
Gál Béla: Asztaldísz. Jelzett, kis mázhibával, 18x16 cm
3382717
12167
493
Art-ceramics
Páll Antal dísztál, jelzett, kis kopással, d: 25,5 cm 3382788
12168
493
Art-ceramics
Iparművész 6 darabos kupica szett, kis kopással, m: 5,5 cm
3379393
12169
493
Art-ceramics
Áttört kerámia tál, mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 29 cm 3379451
12170
493
Art-ceramics
Hamersbach házi áldásos kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 28 cm
3379734
12171
493
Art-ceramics
Olasz gitáros kerámia dísztál. , kézzel festett, hibátlan 24 cm 3379732
12172
493
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, kézzel festett, hibátlan 19 cm
3379735
12173
493
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri bikás dísztál. , kézzel festett, minimális kopással d: 23 cm
3379723
12174
493
Art-ceramics
Tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
3379724
12175
493
Art-ceramics
Tófej kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF