Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3260534
12123
493
Art-ceramics
Tél allegóriájával díszített múzeumi másolat kályhacsempe, kis sérüléssel, 26x22 cm
3280072
12125
493
Art-ceramics
Miskakancsó, Alföld, m: 20 cm 3194466
12126
493
Art-ceramics
Korond 2 darab régebbi kerámia, jelzett, mázhibával, m: 16-18 cm
3306750
12129
493
Art-ceramics
Butlers angol design váza, jelzett, m: 16,5 cm
3307287
12130
493
3200
Art-ceramics
Tihanyi Lídia sétáló gyertyatartó, jelzett, m: 14 cm 3219882
12131
493
Art-ceramics
Olasz florentine hamuzó, római életképekkel díszített, kis sérüléssel, d: 11 cm
3201258
12132
493
Art-ceramics
SZK jelzéssel: Iparművész hengeres posztamens, jelzett, m: 33 cm, d: 14,5 - 19,5 cm
3260875
12133
493
3200
Art-ceramics
2 darab iparművész kerámia ikebana, közte Mihály Béla, kis mázhibákkal.
3295273
12134
493
Art-ceramics
Iparművész mázas kerámia kéményseprő figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14,5 cm 3193706
12135
493
Art-ceramics
2 darab antik öntött gipsz / kerámia falikép, sérülésekkel, d: 34 cm 3195009
12136
493
3200
Art-ceramics
Férfialakkal festett kiskancsó, m: 14,5 cm
2938994
12137
493
Art-ceramics
Diogenész plasztikus ábrázolás kerámia flaskán, modern. Sopron, cca 1990. 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF