Keramiken Zahl der Lose: 158
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3377523
12095
493
6500
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi (1943-) : Csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 34,5 cm
3382712
12096
493
4400
Art-ceramics
Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
3382710
12097
493
3800
Art-ceramics
Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm
3382707
12098
493
5500
Art-ceramics
Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
3382826
12099
493
Art-ceramics
Váza. cca 19. sz. vége, Hódmezővásárhely, mázhibával, m: 19,5 cm 3379450
12100
493
Art-ceramics
Nagy méretű Miskolc kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm 3379730
12101
493
Art-ceramics
Retro csíkos padlóváza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan 40 cm
3379725
12102
493
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
3381013
12103
493
Art-ceramics
2 db antik bélapátfalvai tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, kis lepattanásokkal d: 22, 23 cm 3384084
12104
493
Art-ceramics
Karsay Judit (1945-): Birdy kerámiák 2 db, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, 20. sorzsámúak hibátlan 8x6 cm 3362185
12108
493
Art-ceramics
Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
3362267
12109
493
Art-ceramics
Köcsög. Részben mázas cserép XIX. sz. sérüléssel 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF