Keramiken

Zahl der Lose: 158

Kerezsi Gyöngyi (1943-) : Csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 34,5 cm
12095.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Német op-art füles váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12096.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Mihály Béla: Retro szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, 19x18 cm
12097.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tiszafüredi gazdagon díszített miskakancsó, jelzett, kis kopással, m: 21 cm
12098.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Váza. cca 19. sz. vége, Hódmezővásárhely, mázhibával, m: 19,5 cm
12099.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy méretű Miskolc kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
12100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retro csíkos padlóváza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan 40 cm
12101.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
12102.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db antik bélapátfalvai tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, kis lepattanásokkal d: 22, 23 cm
12103.

Rufpreis:
5 000 HUF
17

Karsay Judit (1945-): Birdy kerámiák 2 db, Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, 20. sorzsámúak hibátlan 8x6 cm
12104.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mázas kerámia kancsó.jelzett, hibátlan 20 cm
12108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Köcsög. Részben mázas cserép XIX. sz. sérüléssel 10 cm
12109.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF